فروشگاه مرکزی برنج طارم محلی

برنج طارم محلی، بسیار با کیفیت و مرغوب می‌باشد. همچنین به دلیل طعم و عطر بسیار خوشی که دارد، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. همچنین محصولات برنج بیشتر در مناطق معتدل و مدیترانه ای تولید می شود.

 

 

فروشگاه مرکزی برنج طارم محلی

مراحل کاشت تا برداشت برنج طارم

همانطور که میدانید در بین برنج های تولید شده در کشور بهترین نوع برنج، محصولات طارم می باشد. بنابراین در شمال کشور به دلیل خاک مرغوب و حاصلخیزی که دارد تولید می شود.

در واقع تولیدکنندگان و کشاورزان برنج، محصول طارم را نسبت به سایر برنج ها به دلیل کاشت راحت تر آن و افزایش تقاضای این نوع برنج بیشتر تولید می کنند. لذا برنج طارم محلی را در اواسط فصل بهار به صورت نشا کاشته و با مراقبت های لازم و تقویت خاک از طریق کودهای شیمیایی و همچنین تامین آب کافی برنج، این محصول را در اواخر تابستان برداشت می کنند.

برنج طارم به دلیل ساقه نازکی که دارد حشرات و کرم ساقه خار نمی تواند به این نوع برنج نفوذ کند. لذا تولیدکنندگان در مراحل تولید برنج طارم از سم های دفع آفت استفاده نمی کنند. این امر نیز یک نکته مثبت در کیفیت برنج و میزان ارگانیک بودن محصول به شمار می آید.

همچنین یکی دیگر از دلایل کاشت بیشتر کشاورزان به برنج طارم این می باشد که این نوع برنج نسبت به سایر برنج ها در زمان کوتاه تری محصول داده و به بار می نشیند. این امر نیز از نظر اقتصادی برای کشاورزان بسیار به صرفه می باشد. زیرا تولیدکنندگان پس از برداشت این محصول به کاشت دوم محصول برنج نیز می پردازند.

انواع برنج طارم محلی

لذا محصولات برنج طارم خود به چند دسته تقسیم می شود که شامل:

  1. برنج طارم هاشمی
  2. طارم صدری
  3. سنگ طارم
  4. طارم دم سیاه
  5. طارم دم قرمز

می باشد که در بین این محصولات با کیفیت ترین نوع طارم، محصول دم قرمز و دم سیاه می باشد. اما به دلیل محدودیت تولیدات آن دارای قیمت بالاتری می باشد. همچنین بیشترین تقاضا را برنج طارم هاشمی دارد. این محصول هاشمی نیز بسیار با کیفیت و مرغوب می‌باشد. همچنین به دلیل طعم و عطر بسیار خوشی که دارد، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.

 

مراحل کاشت تا برداشت برنج طارم محلی

فروشنده عمده برنج طارم محلی

در حال حاضر در کشور ما افراد و فروشنده برنج که در فروشگاه برنج مشغول به کار هستند دارای اطلاعات کافی در مورد انواع برنج می باشند. در واقع این افراد از کارشناسان بسیار خوب به شمار می آیند. بنابراین می‌توانند به خریداران و مشتریان در امر خرید انواع برنج کمک کنند. همچنین به هر گونه پرسش در زمینه برنج پاسخ می دهند. لذا این فروشندگان نیز انواع برنج از قبیل برنج طارم محلی را به صورت عمده در اختیار مشتریان، با قیمت مناسب تر و ارزان تر قرار می دهند.

در کشور ما نیز تولیدات انواع برنج صورت می گیرد که برنج طارم نمونه ای از این محصولات می باشد. لذا خریداران برای خرید این نوع محصول در کشور به فروشگاه های مرکزی برنج طارم محلی مراجعه می‌کنند. بنابراین برنج مورد نیاز را به صورت کیلویی و عمده خریداری می کنند.

 

فروشنده عمده برنج طارم محلی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما